AKTUÁLNĚ 7.6.2016
tříkolky od 17.900,-Kčs
mechanické vozíky - 3.090,- Kč
výprodej -sledujte rubriku AKCE
skútry s motory nad 1kW
video čtyřkolky BOGI I zde
- detailní recenze terénního vozíku v Trophy Booster - zde

Dopřejte Vašemu vozíku to nejlepší....

...správný vyběr vozíku

Většina z Vás ještě nemá zkušenosti a potřebujete hlavně vhodně vybrat Váš budoucí vozík. A k tomu potřebujete nás, abyste dostali objektivní informace. Věřte, že je mezi vozíky a skůtry velký rozdíl. Budete-li tak např. jezdit více v kopcích či na venkově, potřebujete vozík se silným motorem. Stačí-li Vám vozík jako příležitostné přibližovadlo, asi nebudete vyžadovat nejvýkonější skútr. Důležitý faktor je i tělesná hmotnost a výška. Máme vozíky i pro 140 kg jedince, i pro dvoumetrové obry :)

.. je vybráno - prodej

Máte-li vybráno, stačí domluvit termín dodání - DOPRAVA JE ZDARMA

Dodání vozíku obsahuje:
- vservis invalidních vozíkůlastní vozík s bateriemi
- nabíječku baterií (plně automatické nabíjení, strčíte do vozíku a o nic se nestaráte)
- detailní návod k použití konkrétního modelu vč. obrázků, přeložen z originálu a doplněn našemi zkušenostmi
- záruční list, ve kterém je kromě jiného uvedeno výrobní číslo vozíku a vyznačena záruční doba, která platí, i když vozík prodáte někomu jinému
- dodací list a fakturu

Vozíky jsou připraveny k okamžitému použití !!

Záruka a servis v praxi

Můžeme konstatovat, že každý týden nám volají zákazníci, kteří si koupili vozík anonymě od soukromé osoby nebo odinvalidní vozíky servis jiných firem. Ptají se nás na servis jejich vozíků. Samozřejmě rádi vyhovíme všem zákazníkům. Ovšem přednost mají pochopitelně naši zákazníci. A věřte. že jenom málo firem zná problematiku vozíků tak jako my.
To jasně ukazuje na to, že zákazníci kladou malý důraz na výběr firmy, která Vám vozík prodá. Žal bohu, je zde spousta překupníků, kteří jenom velmi težko zajišťují servis. Lidé sice ušetřili pár stovek při nákupu, ale v okamžiku, kdy přijdou první problémy s hrůzou zjišťují, že to není tak růžové...víte jak to je: "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají".

My máme vlastní servisní centrum přímo v našem areálu

Koupí pouze u nás si zajistíte:
1) dopravu zdarma až k Vám přede dveře
2) špičkový záruční servis - zdarma v záruce svoz vozíku - neúčtujeme dopravu
3) špičkový pozáruční servis

Co je naši devizou je péče o naše zákazníky. Jelikož všichni klienti jsou prakticky závislí na těchto invalidních tříkolkách, řešíme případné poruchy následující cestou:
1) zákazník nám zavolá a popíše nám chybu - jelikož naše vozíky známe opravdu velmi dobře, v 98% případech tuto chybu odstraníme se zákazníkem po telefonu, jelikož se jedná o závady typu prasklá pojistka, povytažený kabel apod.

2) je li závada složitějšího charakteru, kdy zákazník není schopen závadu odstranit, měníme vozík za jiný, ( samozřejmě se snažíme to vyřešit co nejdříve ) .

NEÚČTUJEME ŽÁDNÉ KILOMETRY

Samozřejmostí je i pozáruční servis po celé ČR

TOPlist|optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 Andrej Bokotej | powered by ABi | stavební bazar | lety na padáku i pro postižené