AKTUÁLNĚ 7.6.2016
tříkolky od 17.900,-Kčs
mechanické vozíky - 3.090,- Kč
výprodej -sledujte rubriku AKCE
skútry s motory nad 1kW
video čtyřkolky BOGI I zde
- detailní recenze terénního vozíku v Trophy Booster - zde

Profil firmy

O nás

K prodeji těchto vozíků jsme přišli, a jak se u nás říká, jako "slepí k houslím" . Můj dědeček, kterému je 83 let a má 120 kg, sháněl něco co by mu pomohlo se opět dostat mezi lidi. Díky rodinnému zázemí v Holandsku jsme koupili první elektrický vozík. Prakticky všichni starší lidé v Holandsku a hůře se pohybující mají vždy některý z těchto vozíků.
Jaké to bylo pozdvižení a hlavně radosti pro dědečka... Věřte nebo ne, ale právě tato radost udělala na mě tak silný dojem, že jsem se rozhodnul se podělit s ostatními. Bohužel, zdarma to ještě nejde..:( Lidé Vás zastavují na silnici a ptají se , co že to je a hlavně odkud. Pak jsme přivezli ještě další elektrické vozíky, spíše pro známé. Pak už to byla jenom otázka času, kdy jsme se rozhodnuli vybudovat firmu, která by finančně neparazitovala na Vás - a nabízela tak čestné jednání, kvalitní podporu a servis. Příkladem mohou být fotografie námi prodávaných produktů. Snažíme se všehchny vyfotit "IN NATURA" v provozu, abyste tak měli objektivní možnost zhodnotit vozíček. Co Vám řekně vyretušovaná fotka z katalogu...?
Servis je též naší dominantou. K čemu Vám je vozík, který si koupíte, něco se stane, ale nikdo Vám ho nechce opravit? Tak to se u nás opravdu nestane...

prodejna Železný BrodVěřte, že vozíky již známe velmi dobře a sami je využíváme. Vždyť už jsme jich taky prodali ku spokojenosti zákazníků. Při dnešních přeplněných městech jsou naše vozíky velmi praktické. Takový vozík, který jede 40km/h a můžete s ním zajet všude, to je paráda. Neřešíte zákazy vjezdu, stání apod.

V r. 2008 jsme zakoupili speciální počítač, který umožnuje diagnostiku vozíků, dokonce i lehké "vylepšování" jízdních vlastností - detaily zde.

NAŠE PRODEJNA:
Jako všechny začátky, i náš nebyl jednoduchý. Již po roce působení na trhu jsme vyrostli a díky vlastním zdrojům, bez jekékoliv půjčky, jsme otevřeli novou prodejnu a servisní centrum, kde na celkové ploše více než 250m2 si můžete vyzkoušet námi nabízené modely. Tato prodejna v Železném Brodě má bezbariérový přístup, vlastní parkování a velice snadný přístup přímo z hlavní silnice Praha - Harrachov, proto nás i snadno naleznete. Vítáme všechny postižené či nemohoucí. V prodejně jsou vystaveny modely, které si můžete okamžitě vyzkoušet přímo v našem areálu. Samozřejmostí jsou toalety. Automat kafíčko v naší režii je tu též pro Vás:)

FIREMNÍ POLITIKA

Jelikož již nějaký ten pátek se specializujeme na elektrické skůtry, tak víme, že nejlepší reference je spokojený zákazník. Jedno dobré slovo našeho zákazníka má větší cenu než 1000 letáků do Vašich schránek. Proto se snažíme rodinným přístupem působit na zákazníky, ať již precizním poradenstvím, příznivou cenovou politikou a zejména následnou podporou a servisem. To bezprostředně souvisí s cenovou politikou společnosti, jelikož nemáme žádná auta na leasing, máme minimální provozní výdaje, nesplácíme žádné úvěry, tak naše ceny jsou jedny z nejnižších v ČR a neohrožuje nás žádná krize neboť děláme naše vozíky jsou zboží potřebné k životu. Sami jistě uznáte, že se nejedná o žádné spotřební zboží typu televize nebo nové auto.

Jsme rodinná firma, kdy od nákupu až po prodej se pravděpodobně setkáte z jedním z nás.

Andrej Bokotej - majitel

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2011 Andrej Bokotej | powered by ABi |